Expedice do Podsvětí

Marco

Hej, vy ... Jo, VY v obyčejných šatech. Jmenuji se Marco de Luca, dobrodruh vznešené krve. Jsem známý napříč všemi královstvími pro mou velkou odvahu, ale jsem si jistý, že už to víte. Nedávno jsem zabil neuvěřitelně velkou bestii, která se krmila celou vesnicí. Hlava té bytosti teď visí v mé ložnici.

Před nějakých časem jsem putoval na hřbetě mého oře touto zemí a hledal nové výzvy. Na svých cestách jsem se setkal s nevídanou dírou v zemi, která odkrývala město ležící v hlubinách země. Navštívil jsem nejbližší vesnici a zjistil o tom co nejvíce informací. Bylo to to, co už jsem, díky své moudrosti, očekával - stovky let skrytá starobylá říše. Postupem času se stala domovem tlustých a šeredných bytostí, démonů.

Nejspíš jsem se ještě nikdy na nic podobného nezeptal, ale opravdu bych potřeboval Vaši pomoc. Při mém posledním dobrodružství jsem utržil mnoho zranění, která mi nyní brání sestoupit do těchto temných hlubin. Na to potřebuji Vás. Samozřejmě bych to chtěl udělat sám, ale mohl byste se vydat místo mě do podzemí? Já se tu mezitím vytvořím pohodlí a budu vás podporovat svými bohatými znalostmi příšer a legend.

Pokud byste ve městě narazil na nějaký poklad, jsem vám za něj ochoten velkoryse zaplatit. Už jsem měl to štěstí a touto cestou jsem do svých rukou dostal nespočet pokladů ... eehhmm ... hned po krvavém boji proti hrůzostrašným tvorům, samozřejmě. Můžete směle vyrazit, můj příteli! Proč tady stále stojíte? Vydejte se už na cestu...

Začátek události

Podsvětí

Začátek události:
Na začátku události se v přední části hlavního hradu objeví velký otvor. O probíhající události budete samozřejmě taktéž informování zprávou a objeví se i ikona akce, která Vás do Podsvětí zavede.

Vývoj události:
Po zaplacení cestovních výdajů sestoupíte do podsvětí. Bude tam pro Vás připraven tábor, kde můžete shromažďovat vojsko a prostředky k boji.

Cesta Podsvětím nebude jednoduchá, ba bude velmi nebezpečná! Odporní démoni, kteří se skrývají ve věžích, dychtí po Vaší krvi. Abyste se posunuli vpřed, budete muset těmto věžím čelit a jednu po druhé porazit.

Nezapomínejte na dekorace ve Vašem táboře. Morálka vojáků není nekonečná a divili byste se, jak ovlivňuje celkovou sílu armády. Pokud jednou věž porazíte, nemůžete ji již ztratit. Dobytím veže získáte přístup k dalším místům na mapě.

Do cesty se Vám budou stavět také různé překážky, které půjde odstranit pouze za použití různých zdrojů. Tyto získáte tak, že napochodujete se svám vojském do zdrojových doupat, která se většinou nachází vedle dobytých věží.

Dostanete-li se až na konec - k jeskynnímu hradu, připravte se na pekelnou bitvu. Nepřátelé Vám zde dají opravdu zabrat. Pokud je ale porazíte, získáte ... nebo vlastně Marco de Luca ... všechny poklady z ruin. Ať tak či onak, tučná odměna Vás nemine.

Měna události:
Měna události Porážením démonů si přijdete na značnou kořist. Nenasytní démoni mají totiž kapsy naplněné bohatstvím. Zatímco vy bojujete v podzemí, tak Marco de Luca odpočívá a opaluje se na slunci. Ale nebojte se, na konci Vás štědře odmění a cesta podsvětím se určitě vyplatí.

Marco Vám také ochotně dokáže směnit Zlaté runy a Runové kameny za různé vylepšení a jednotky, které Vám v začátcích značně pomohou. Najdete ho vedle vchodu do podzemí. Budete-li hrát v Normálním režimu, za souboje získáte Runové kameny. Přepnete-li se na Mistrovskou úroveň, odměnou Vám budou Zlaté runy.

Normální režim a Mistrovská úroveň:
Mistrovská úroveň Událost můžete plnit ve dvou různých módech - Normální a Mistrovská úroveň. Jak je již z názvů patrné, v Mistrovské úrovni budete čelit většímu odporu soupeřů a budete muset vynaložit více zdrojů na opravu překážek. Zlaté runy z Mistrovské úrovně můžete směnit za velmí vzácné poklady. Zabitím hlavního nepřítele můžete kliknutím na truhlu událost uzavřít. Po této akci Vás Marco zaslouženě odmění. Po splnění již nebudete moci v Normálním režimu do Podsvětí vstoupit.

V doručené poště na Vás bude čekat zpráva s informacemi o Mistrovské úrovni. Přejete-li si opět vstoupit do podsvětí, jednoduše zaplatíte vstupní náklady a akce začne na novo.

Konec akce:
Akce skončí úspěšnou výhrou nad posledním soupečem v Mistrovské úrovni, nebo pokud vyprší čas události. Ať tak či onak, obrovská díra před hlavním hradem zmizí. Přeživší vojáci se Vám vráti i s nevyužitými prostředky zpět do hlavního hradu. Nevyužité runy a kameny zůstanou uchovány do příští události.

HEJ, slyšíte mě? Neměl byste se začít připravovat na moji, pardon Vaši, cestu? Sám bych se tam byl vydal a získal všechny poklady... ale však to znáte, moje záda... a nohy... au, au, au...

Kromě nové události budou v aktualizaci opraveny i některé další chyby. © Goodgame Studios

Vydejte se do podsvětí již nyní!

Goodgame Empire™ is a trademark of Goodgame Studios / Altigi GmbH and is used under license